Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przebudowa Al. Racławickich. Przesadzą 60 drzew, które miały być wycięte?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 czerwca 2019 r. o 06:53 Powrót do artykułu
Pierwszy raz słyszę o przekazaniu kilkudziesięcio letnich drzew. Ale może się nie znam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Baobabu nie przesadzili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa, wytnijmy drzewa,ktore pomagają w mieście i posadźmy w zamian parę patykow za miastem....śmieszne to. Nawet jak przesadzą yo nikt ich nie będzie pielęgnował. Tylko o kasę chodzi.
 Jednym z haseł przewodnich tej kadencji jest "Rozwój = śródmieście wolne od drzew".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Park Saski kiedy przesadzo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baju, baju ... pewnie porzesadzą je do parku naturalistycznego, korzeniami do góry, hipokryci. Ale wykonawca zarobi kilkaset tysięcy na takiej operacji.
Może przesadzić do Starego Gaju? Tam nie będą straszyć naszego ratuszowego drzewofoba, ani przeszkadzać w budowie sieci 5G.
 W Starym Gaju też wycinają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przesadzą 60 drzew, które miały być wycięte?"***Najbardziej ucieszyłaby informacja o przesadzeniu urzędników, którzy sprzyjają wycince drzew. Albo najlepiej - wycięciu ich ze stanowisk . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że na forum dziennika wschodniego komentarze mówiące prawdę o przesadzaniu drzew oraz z linkami do filmu o przesadzeniu 100 letniego drzewa zbierają łapki w dół. Widać że kogoś boli prawda że drzewa można przesadzić i to działa, ale spoko idiotów nie sieją ich wychowują idioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Baobabu nie przesadzili...
  Baobab był chory umierał jego przesadzenie nic by nie dało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, zamiast zmienić skandaliczny projekt, wydajmy miliony na przesadzanie, po którym i tak drzewa uschną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodzieżówka pis strasznie się ostatnio rozszalała w komentarzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebudowa jest potrzebna a kto twierdzi inaczej ten albo uwielbia ogólnie pojętą bylejakość albo jest zwykłym za przeproszeniem głupcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawowy zarzut do przepychanego na  "chama" proj. przebudowy Al. Raclawickich to zamiana zielonej alei ze szpalerami dorodnych drzew w asfaltowa ulice ze szpalerami słupów i stalowymi bramami przy skrzyżowanisch (Dr. Męczenników Majdanka po przebudowie) . Chwyt z przesadzanie drzew jest zwykłymi picem, jak kto woli erystyka. Czas się pogodzić z koniecznością ograniczenia ruch prywatnych samochodow na Al. Racławickich - Lipowej, a wtedy dzisiejsze parametry alei okażą się wystarczające. Takie rozwiązanie będzie zgodne ze europejskimi trendami, mającymi chronić środowisko, ograniczyć emisję CO2, o czym ostatnio głośno za sprawą weta premiera Morawieckiego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam lepszy pomysł. Wyznaczyć nagrody, za każde wytropione i wycięte w Lublinie drzewo. I efekt murowany. Chętni do oskalpowania miasta się znajdą. W jedną noc nie zostanie nic zielonego, co ma oddychające liście. I po problemie :( Nikt nie będzie miał już dylematów: czy (nie)przebudowywać, albo czy przesadzać. Zapewne taniej wyjdzie. A jakby co: "to nie my, My drzewa palcem nie tknęliśmy. My mamy czyste ręce".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem przepustowości łatwo w tym miejscu rozwiązać. Wystarczy wyłaczyć czerwoną falę, uskutecznianą przez ten jakże inteligentny system, sterujący sygnalizacją świetlną. Bo teraz co parę metrów czerwone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebudowa jest potrzebna a kto twierdzi inaczej ten albo uwielbia ogólnie pojętą bylejakość albo jest zwykłym za przeproszeniem głupcem
 bylejakość? a może najpierw należałoby zlikwidować problem szczurów, taplających się w wystawianych wszędzie kontenerach na śmieci? te czterokolorowe kwiatki, poustawione co parę metrów, wydzielające fetor i siejące choroby są ok? to nie jest bylejakość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawowy zarzut do przepychanego na  "chama" proj. przebudowy Al. Raclawickich to zamiana zielonej alei ze szpalerami dorodnych drzew w asfaltowa ulice ze szpalerami słupów i stalowymi bramami przy skrzyżowanisch (Dr. Męczenników Majdanka po przebudowie) . Chwyt z przesadzanie drzew jest zwykłymi picem, jak kto woli erystyka. Czas się pogodzić z koniecznością ograniczenia ruch prywatnych samochodow na Al. Racławickich - Lipowej, a wtedy dzisiejsze parametry alei okażą się wystarczające. Takie rozwiązanie będzie zgodne ze europejskimi trendami, mającymi chronić środowisko, ograniczyć emisję CO2, o czym ostatnio głośno za sprawą weta premiera Morawieckiego.
 Ograniczenie ruchu samochodów ograniczeniem, ale wystarczy policzyć sygnalizatory świetlne na Lipowej i Racławickich. Co parę metrów czerwone - i kolejna chmura wymuszowych czerwon, falą spalin (niezgodna z europejskimi trendami ochrony środowiska, czy ograniczeniem emisji CO2). Parametry ulic wcale nie sa takie złe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tam się zmieści wszystko. Nie trzeba wycinac. Droga i chodniki są bardzo szerokie. Po coo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'' 60 spośród drzew kolidujących z planami przebudowy Al. Racławickich ma uniknąć wycinki, bo Ratusz obiecuje ich przesadzenie. Urzędnicy twierdzą, że szanse na przyjęcie się drzew przekraczają 90 proc., chociaż przyznają, że nie badano dokładnie ich korzeni. '' W ogóle przecież ich nie badano !!!!! Urzędas zza swego biureczka tak postanowił i basta ! Przecież un się zna na wszystkim perfekcyjnie ! IGNORANCI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...